Kondicioner, 150ml
Kondicioner, 150ml

Kondicioner, 150ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €18,90 Zbritje

Formulimi me neem, vaj kokosi dhe uthull molle i lë flokët me shkëlqim dhe të butë. Ekstrakte dhe vajra botanikë së bashku me ekstraktin e qiqrrës së pasur me proteina i kushtëzojnë zbusin pa i rënduar ato. Menaxhimi i flokëve dhe modelimi i tyre bëhet më i lehtë ndërsa qimet e që rrijnë lartë reduktohen. Vanilja dhe lulja e bardhë lënë pas një aromë të ëmbël dhe të pasur. Pa silikon.