Deodorant trëndafili, 50ml

Deodorant trëndafili, 50ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €14,90 Zbritje

I butë, hidratues dhe pa djersitje, Rose Deodorant menaxhon erën pa penguar proceset natyrore të lëkurës. I përbërë nga përbërës botanikë dhe minerale që qetësojnë lëkurën e sapo rruar pa lënë asnjë njollë, kjo formulë me përmbajtje të ulët alkooli është veçanërisht e përshtatshme për lëkurë normale deri në të ndjeshme.
Formulimi: Rikinoleati i zinkut natyrshëm menagjon aromën. Ekstrakti i virakut ndihmon në balancimin e butë të djersitjes së lëkurës. Vaji esencial i trëndafilit dhe vaji i jojobës kanë një efekt hidratues, zbutës në lëkurë. Uji i trëndafilit ofron një aromë elegante, delikate. Amidoni i tapiokës ndihmon në thithjen e lagështisë.