Balsam për buzët, 4,5ml

Balsam për buzët, 4,5ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €10,90 Zbritje

Balsami i buzëve ofron kujdes intensiv dhe qetësues për buzët e thata dhe të copëtuara. Ky balsam i pasur promovon rinovimin e lëkurës dhe zbut linjat e imëta dhe rrudhat ndërsa hidraton, zbut dhe siguron një shkëlqim të tejdukshëm.
Formulimi: Pluhur i pastër mëndafshi me ekstrakte karrote, antillis, calendula dhe kantarioni qetëson dhe fortëson buzët. Vajrat ushqyes të jojobës dhe kajsisë zbusin dhe rinovojnë buzët. Dylli i bletës dhe gjalpi i kakaos mbrojnë dhe qetësojnë buzët e copëtuara.