MED Krem intenziv me bimë akulli, 50ml
MED Krem intenziv me bimë akulli, 50ml

MED Krem intenziv me bimë akulli, 50ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €29,00 Zbritje

Krem intensiv i bimëve të akullit nga Dr. Hauschka MED është menduar për përdorim gjatë fazave kur lëkura juaj e thatë, e prirur për dermatit fillon të kruhet. Ju siguron kujdes të synuar për bërrylat, pjesën e pasme të gjurit dhe zona të tjera veçanërisht të ndjeshme të lëkurës. Kremi ynë zvogëlon kruajtjen dhe ndihmon lëkurën të ruajë lagështinë. Është gjithashtu i përshtatshëm për foshnjat.
Gjendja e lëkurës: për lëkurë shumë të thatë, kruarje dhe të prirur ndaj dermatitit atopik.