Krem nga çokollata duo mix, 350g
Krem nga çokollata duo mix, 350g

Krem nga çokollata duo mix, 350g

De RIT Organics

Çmimi i zakonshëm €6,50 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Një duo krem organike, e shijshme Chocoreale që përmban kakao, lajthi dhe shije natyrale vanilje. Përshtatet shumë mirë me petulla ose thjesht për lyerje në feta buke.

Vendi i origjinës: HOLANDA