Çokollatë Almond Orange, 35g

Çokollatë Almond Orange, 35g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Copa frutash portokalli dhe bajame të copëtuara, të mbuluara nga masa më e mirë kremoze e orizit me kakao. Në vend të qumështit me oriz vegan pini pluhur. Vështirë se ka një ndryshim në shije me çokollatën e zakonshme me qumësht të plotë – kështu që jo vetëm për veganët!

Përbërës: sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, masë kakao*°, shurup orizi pluhur* 13%, bajame të grira* 4 %, portokall i grimcuar* 3%, paste lajthie*, vaj esencial portokalli*, ekstrakt vanilje burbon*

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 40%.
Mund të përmbajë përbërës të arrave të tjera, qumësht dhe gluten.
* nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013