Çaj Women's Energy
Çaj Women's Energy

Çaj Women's Energy

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Këmbëngulja dhe nivelet e larta të energjisë janë cilësi që kërkohen më shumë nga disa njerëz sesa nga të tjerët. Lajmi i mirë është se gjithçka që ju kërkoni është tashmë brenda jush. E gjallëruar nga gjethet me fruta të hibiskut, jamballit dhe mjedrës – të përdorura në naturopati për të lehtësuar ngërçet dhe për të ndihmuar me ankesat e lidhura me menstruacionet – YOGI TEA® Womann's Energy stimulon burimet tuaja të brendshme dhe ju ndihmon të rikarikoni bateritë tuaja.

Çaji për këdo që bën ndryshimin atje.

Një përzierje e çajit e projektuar posaçërisht për të gjetur ca kohë për ju në një jetë të përditshme të zënë. Provoni përzierjen e shijshme të çajit aromatik me hibiskus, xhenxhefil, kanellë, kardamom dhe bimë tjera. Pa përmbajtje të kafeinës, me shije të ëmbël, të fuqishme, inspiruese.

Për përgatitjen më të mirë të çajit, hudhni një qese çaji në ujë të valë. Le të qëndrojë për rreth 7 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe butësisht shtrydh qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.