Çaj për gjidhënëse, 30g

Çaj për gjidhënëse, 30g

Lebensbaum

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Ky çaj harmonizues është një përzierje e bimëve të krijuara posaçërisht për nënat që ushqejnë me gji. Ai përmban kombinimin e famshëm të anise dhe kimnon me balsam limoni qetësues, kopër (finok) dhe livando. Ne patjetër e rekomandojmë këtë çaj, para dhe gjatë dhënies së gjirit, i cili ka një efekt të dobishëm për nënat, por edhe për foshnjat. Sasia neto: 30 g (1.5 g x 20). Mënyra e përgatitjes: hidhni një qese çaji me 200 ml ujë të valë dhe lëreni të qëndrojë në një filxhan të mbuluar për 7-10 minuta.