Çaj jeshil jasemini

Çaj jeshil jasemini

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Përzierje aromatike aurvedike e bimëve më të mira organike me çaj jeshil, jasemini, xhenxhefil dhe lëvore limoni. Mënyra e përgatitjes: për përgatitjen më të mirë të çajit zieni ujë dhe hidhni një qese me çaj. Lëreni të qëndrojë për rreth 2 deri në 3 minuta, pastaj shtrydhni butësisht qesen për të lëshuar përbërësit aktivë në ujë.