Xhel për dush nga kokosi, 250ml

Xhel për dush nga kokosi, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,50 Zbritje

Nëse ëndërroni detin dhe diellin, provoni linjën Urtekram me vaj ushqyes kokosi, i cili ka erë të papërmbajtshme që të kujton verën. Ky xhel dushi kremoz përmban një formulë me nektar kokosi dhe diglicerinë. Pas përdorimit, lëkura do të jetë e pastër, aromatike dhe e kujdesshme me një aromë të parezistueshme kokosi. Ai përmban aloe vera, vaj portokalli të ëmbël dhe vitaminë E, të cilat kujdesen shtesë për lëkurën. Nuk përmban parabene dhe konservues të tjerë sintetikë.

Atribute të veçanta
I përshtatshëm për veganët