Xhel për dush me hidratim intensiv, 400ml

Xhel për dush me hidratim intensiv, 400ml

Siberica

Çmimi i zakonshëm €6,90 Zbritje

Xhel dushi për hidratim intensiv pastron butësisht, nuk e than lëkurën, siguron hidratim afatgjatë gjatë gjithë ditës dhe lë një ndjenjë rehatie, butësie dhe butësie në lëkurë.

Trëndafili Arktik është i pasur me vitamina A, B, PP dhe antioksidantë, të cilët hidratojnë intensivisht, rrisin qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

Për shkak të përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore të pangopura, squalene dhe vitaminave, amaranti i bardhë ushqen dhe rikthen lëkurën dhe i jep asaj bukuri dhe shkëlqim.