Vaj nga rrepa, ekstra i virgjer, 500ml

Vaj nga rrepa, ekstra i virgjer, 500ml

Rapunzel

Çmimi i zakonshëm €0,00 €7,70 Zbritje

Produkt nga Gjermania, me certifikate bio sipas standardeve te EU. Vaj ushqimor i marrë nga farat e prera të rrepës, të kultivuar nga bujqësia organike. E pasur me acide yndyrore omega 3 dhe vitaminë E.

I përshtatshëm dhe i rekomanduar për bebe nga mosha 4+ muajsh.