Vaj eterik nga rozmarina kamfor, 5ml

Vaj eterik nga rozmarina kamfor, 5ml

Primavera

Çmimi i zakonshëm €7,90 Zbritje

ROZMARINA, Rosmarinus officinalis, ngroh, stimulon, stimulon qarkullimin, ringjall, rigjeneron trupin dhe shpirtin. Rifreskon muskujt, këmbët dhe kokën e lodhur. Ndihmon përqendrimin. Përdoret për masazhe sportive para dhe pas stërvitjes, për kujdesin e lëkurës së yndyrshme dhe të papastër, kundër celulitit, për lehtësimin e dhimbjeve të artritit. Përdoret shpesh në shampo kundër zbokthit dhe rënies së flokëve.

Udhëzime për përdorim: preparat aromaterapie për aplikim kozmetik në lëkurë. Shtoni maksimumi 15 pika në 50 ml vaj bajame.