Vaj eterik limoni, 5ml

Vaj eterik limoni, 5ml

Primavera

Çmimi i zakonshëm €5,90 Zbritje

LIMON, Citrus limon, freskon, pastron, ringjall, stimulon, deodoron. Vaj antiseptik dhe astringent. Përdoret për të trajtuar lëkurën e yndyrshme dhe flokët, djegiet, ngricat, lythat, celulitin, qarkullimin e dobët, presionin e lartë të gjakut, reumatizmin, astmën, faringjitin, bronkitin, ftohjen dhe gripin.