Uthull molle e pafiltruar me amë, 500g

Uthull molle e pafiltruar me amë, 500g

Probios

Çmimi i zakonshëm €6,20 Zbritje

Uthulla e mollës me amë Probios është një uthull organike e pafiltruar dhe e papasterizuar, e përftuar nga fermentimi natyral i lëngut të mollës nga bujqësia organike dhe jo nga koncentrati.

 Produkt i papërpunuar, uthulla e mollës me amë është ideale si një erëz me shije delikate për sallata, perime të gjalla ose të ziera, salca dhe marinada, por edhe si pije freskuese, duke holluar dy lugë gjelle në një gotë me ujë. E disponueshme në shishe qelqi 500 ml.

PËRBËRËSIT
*Mush molle italiane. *biologjike