Ujë lule portokalli, 200ml

Ujë lule portokalli, 200ml

Physalis

Çmimi i zakonshëm €0,00 €11,70 Zbritje

Uji me lule portokalli - Hidrolate

Origjina: Marok

Pjesë e bimës: lule

Ekstraktimi: distilimi

Përshkrimi
Uji i lulëzimit

Spërkatni ujë me lule portokalli në dhomë për një efekt qetësues. Përdoreni atë për stres të rastit. Ky ujë lulesh pak astringent i jep lëkurës një shkëlqim të freskët. Për një lëkurë të ndjeshme.

Përbërësit: Citrus Aurantium Amara Flower Distillate*, Acid Dehydroacetic, Benzyl Alcool, Geraniol°, Linalool°. *kultura organike °prezente natyrale

PËRMBAJTJA
200 ml

PËRDORIMI
Përdorimi i jashtëm
Avullojeni ose aplikojeni me një jastëk pambuku. Mbajeni në një vend të freskët dhe të errët.

Avullojeni ose aplikojeni me një jastëk pambuku. Mbajeni në një vend të freskët dhe të errët.