Ujë kokosi, 1L

Ujë kokosi, 1L

Dr. Martins

Çmimi i zakonshëm €5,40 Zbritje

Ujë i pastër dhe freskues kokosi - kokosi jeshil ofron një thesar natyror: ujë të freskët dhe të pastër kokosi. Dr. Martins pije me cilësi organike: joshëse dhe freskuese. Shuani etjen me ujë të shijshëm dhe të dobishëm kokosi.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 53 kJ / 13 kcal
Yndyrë 0.0 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 0.0 g
Karbohidratet 3.4 g
..nga të cilat sheqerna 2.2 g
Proteina 0.0 g
Kripë 0,07 g


Atribute të veçanta
Pa sheqer të shtuar. Përmban sheqerna natyrale.
Organike
I përshtatshëm për veganët