Tretësirë nga Gjembgomari - Silybum marianum, 100ml

Tretësirë nga Gjembgomari - Silybum marianum, 100ml

Physalis

Çmimi i zakonshëm €14,50 Zbritje

  • Mbështet funksionin e mëlçisë
  • Promovon eliminimin e toksinave
  • 100% e pastër dhe natyrale

Përshkrimi
Shtesë ushqimore me bimë

Pikat e bimës bio Physalis Silybum marianum ndihmojnë në mbrojtjen e mëlçisë. Gjembgomari mbështet funksionin e mëlçisë dhe parandalon akumulimin e yndyrës.

Për të ndihmuar pastrimin e brendshëm, hani një dietë të ekuilibruar dhe shmangni (për aq sa është e mundur) ushqimet e yndyrshme dhe të pasura me sheqer, alkoolin dhe kafenë. Pini 2 litra ujë në ditë.

Ekstraktet hidroalkoolike Physalis janë bërë ekskluzivisht nga bimë të kultivuara organikisht. Ato janë një burim i koncentruar dhe i pastër i përbërësve aktivë dhe nuk përmbajnë substanca shtesë.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Një shtesë ushqimore nuk është zëvendësim për një dietë të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

PËRMBAJTJA
100 ml

PËRDORIMI
3 x 20 - 30 pika në ditë. Të merret me pak ujë ose lëng frutash. 60 deri në 90 pika është e barabartë me 118 deri në 178 mg gjembaç qumështi.

Mos e përdorni gjatë shtatzënisë dhe periudhave të ushqyerjes me gji.

Ruani në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.