Stick për buzët, 4,9ml

Stick për buzët, 4,9ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €10,00 Zbritje

Hidratues dhe mbrojtës, Lip Care Stick ushqen buzët e thata natyrshëm; qetësues, zbutës dhe ushqyes ndërsa ofron një shkëlqim të butë.
Formulimi: Ndryshe nga produktet konvencionale të kujdesit për buzët, ky formulim promovon buzë të shëndetshme pa shkaktuar varësi. Dyllët Candellila dhe carnauba dhe vajrat e bajames së ëmbël dhe kajsisë e izolojnë lagështinë për të zbutur buzët e thata. Gjalpi shea antioksidues me petale trëndafili, antillis dhe ekstraktet e karrotës fortifikojnë, qetësojnë dhe zbusin.