Shampon qetësues i flokëve me levandë, 250ml

Shampon qetësues i flokëve me levandë, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,50 Zbritje

Shampon qetësuese me levandë nga linja Tune In ka për qëllim rigjallërimin e flokëve normalë. I pasuruar me levandë dhe vajra natyralë ushqyese ndihmojnë flokët të bëhen të lëmuar dhe me shkëlqim. Kënaquni me aromën e mrekullueshme, qetësuese të levandës!

Përdorimi: aplikojeni në flokë të lagur dhe shpërlajeni.

Tune In linja karakterizohet nga një formulë e re me deri në 99% përbërës natyralë. Të gjitha produktet në linjë janë të certifikuara nga Ecocert Cosmos Organic, të paketuara në ambalazhe me bazë bimore dhe të përshtatshme për veganët.