Shampon për flokë normal dhe të yndyrshëm, 400ml

Shampon për flokë normal dhe të yndyrshëm, 400ml

Siberica

Çmimi i zakonshëm €8,90 Zbritje

Shampon "Oblepikha" është menduar për flokë normalë dhe me vaj. Ai rikthen butësisht strukturën e flokëve, e ushqen atë, përmirëson qarkullimin e lëkurës së kokës dhe largon zbokthin. Ai përmban hidrolat (ujë lulesh) të bimës së bukës së detit dhe vajra organike të gjembave të detit Altai, vaj argani, si dhe ekstrakte të mentes së egër dhe mjedrës arktike.