Shampon për flokë dhe trup për meshkuj, 250ml

Shampon për flokë dhe trup për meshkuj, 250ml

Siberica

Çmimi i zakonshëm €6,90 Zbritje

Shampon energjik për flokë dhe trup nga linja Natura Siberica për meshkuj me një formulë të krijuar posaçërisht të bimëve të egra siberiane për kujdesin e një burri të fortë, të guximshëm dhe me vetëbesim. Shijoni një shampo që në të njëjtën kohë hidraton dhe ushqen lëkurën dhe flokët tuaj dhe në të njëjtën kohë forcon rrënjët e flokëve. Rrënja e artë organike ka një rol të veçantë në energjizimin e shqisave tuaja dhe në të njëjtën kohë rigjallërimin e lëkurës dhe flokëve tuaj, duke eliminuar lodhjen dhe stresin pas një dite të vështirë pune dhe duke promovuar efikasitetin.

Xhenseni i egër ka një efekt të fortë tonik, ushqen dhe stimulon rritjen e flokëve, kontrollon sekretimin e sebumit. Bari tigër tonifikon dhe forcon lëkurën. Vitamina C jep energji, forcon dhe mbron lëkurën nga ndikimet e jashtme.