Shampon nga dheu vullkanik, 250ml

Shampon nga dheu vullkanik, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €8,90 Zbritje

Tradita e larjes së flokëve me sapun të bërë nga balta është e njohur me shekuj në mesin e popujve afrikanë. Ky shampo freskuese është frymëzuar nga një recetë e vjetër marokene dhe është krijuar për t'i dhënë flokëve volum dhe gjallëri. Jepini flokëve tuaj një trajtim unik me të gjitha përfitimet e tokës vullkanike, e cila njihet edhe si "toka larës". Formula përmban aloe vera dhe glicerinë me shumë mente për një erë të mrekullueshme freskuese, si dhe shkëlqim dhe pastërti të flokëve.

Është gjithashtu i përshtatshëm për flokët që yndyrosen shpejt.

Kushtet e motit si i ftohti mund të ndikojnë në strukturë, kështu që tundeni shishen e shampos përpara përdorimit.