Shampon me aloe vera për flokë të thatë, 250ml

Shampon me aloe vera për flokë të thatë, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,50 Zbritje

Flokët e thatë kanë nevojë për kujdes dhe mbrojtje shtesë, prandaj ndihmojeni me vetitë e fuqishme dhe rikuperuese të aloe vera. Aloe vera njihet gjithashtu si një magnet hidratues, prandaj sigurohuni që të provoni këtë shampo me një përmbajtje të lartë të aloe vera dhe aromën e mrekullueshme të portokallit të ëmbël. Glicerina i bën flokët të butë dhe të zhdërvjellët duke e bërë të lehtë krehjen, dhe ekstrakti i rrënjës së panxharit parandalon rënien e flokëve. Përbërja e çmuar e përbërësve bimorë ushqen dhe forcon flokët e ndjeshëm dhe skalpin e kokës.