Shampon kundër zbokthit për meshkuj, 250ml

Shampon kundër zbokthit për meshkuj, 250ml

Siberica

Çmimi i zakonshëm €6,90 Zbritje

Shampon kundër zbokthit nga linja Natura Siberica për meshkuj me një formulë të krijuar posaçërisht të bimëve të egra siberiane për kujdesin e një burri të fortë, të guximshëm dhe me vetëbesim.

Shijoni një shampon që hidraton dhe ushqen flokët tuaj në të njëjtën kohë, dhe pas përdorimit flokët tuaj janë të pastër dhe aromatik për një kohë të gjatë. Pisha unike organike siberiane përmban shumë lëndë ushqyese, aminoacide dhe mikroelemente. Ai stimulon rritjen e flokëve dhe në të njëjtën kohë ushqen dhe ushqen në mënyrë efektive rrënjën e flokëve. Ekstrakti organik i bredhit dhe kladonia e borës, falë vetive të tyre antiseptike, ndihmojnë në largimin dhe parandalimin e shfaqjes së zbokthit dhe rregullojnë sekretimin e sebumit. Provoni shampon me të cilin do të ndjeni freski të qëndrueshme.