Shampon kundër rënies së flokëve për meshkuj, 250ml

Shampon kundër rënies së flokëve për meshkuj, 250ml

Siberica

Çmimi i zakonshëm €6,90 Zbritje

Shampon aktiv kundër rënies së flokëve nga linja Natura Siberica për meshkuj me një formulë të krijuar posaçërisht me bimë të egra nga Siberia për kujdesin e një burri të fortë, të guximshëm dhe me vetëbesim.

Provoni një shampon që pastron në mënyrë efektive lëkurën e kokës dhe ndihmon në reduktimin e rënies së flokëve. Formula speciale përbëhet nga një ekstrakt i havjarit siberian, i cili është një burim i acideve yndyrore omega-3, proteinave, vitaminave dhe mikroelementeve.

Ndihmon në stimulimin e rritjes së flokëve, forcon rrënjët e flokëve, hidraton dhe ushqen flokët tuaj. Hopi i egër pastron thellësisht lëkurën dhe përmirëson strukturën e flokëve. Vitamina B ushqen dhe forcon rrënjët e flokëve, duke i bërë flokët më të fortë dhe me shkëlqim. Taurina e pastër dhe vaji i gjembaçit të qumështit vitalizojnë flokët dhe ndihmojnë në parandalimin e rënies së flokëve. Provoni një shampo me të cilën do të ndjeni mbrojtje afatgjatë.