Roll on deodorant kristal me aloe vera, 50ml

Roll on deodorant kristal me aloe vera, 50ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €6,40 Zbritje

Shijoni kujdesin me deodorantin Urtekram aloe vera me aromën e portokallit të pjekur. Ky deodorant kristal hipoallergjik është pjesë e një guri  kristalor dhe është me origjinë minerale. Bakteret dhe aromat e pakëndshme po i përkasin të shkuarës falë kripërave minerale natyrale. Glicerina gjithashtu ushqen dhe mbron lëkurën nën sqetull.

Djersitja është një proces i natyrshëm që është i nevojshëm për trupin tonë sepse në këtë mënyrë trupi ftohet dhe largohet nga toksinat dhe për këtë arsye nuk duhet të frenohet. Duhet të parandalohet rritja dhe shumimi i baktereve dhe kjo arrihet duke ruajtur higjienën dhe deodorantët natyralë shumë efektivë, të padëmshëm.

Atribute të veçanta
I përshtatshëm për veganët