Raspiration, 10ml

Raspiration, 10ml

Physalis

Çmimi i zakonshëm €11,30 Zbritje

  • Merrni frymë lirisht
  • Sinergji e 16 vajrave esenciale


Përshkrimi
Sinergji

Pastroni rrugët e frymëmarrjes me Physalis Respiration, falë sinergjisë së tij prej 16 vajrash esencialë. Përmban (ndër të tjera) eukalipt globulus, eucalyptus radiata, ravintsara, pishë skoceze, trumzë të kuqe dhe të verdhë dhe tre lloje nenexhiku. Respiration Physalis ju ndihmon të merrni frymë më lirshëm dhe të jep një ndjenjë të menjëhershme rehatie të frymëmarrjes.

Një sinergji prej 100% vajra esencialë organikë të eukaliptit globulus, eukalipt radiata, ravintsara, pishë skoceze, niaouli, nenexhik i egër, mente, mente, mirtë, rigon, anise yll, kokrra të dëllinjës, livando e kuqe e kuqe, dhe rosemem.

Sinergjitë aromatike Physalis janë përbërje unike, të balancuara esenciale. Këto vajra formojnë një kompleks të fuqishëm me një aplikim specifik.

PËRMBAJTJA
10 ml

PËRDORIMI
Përdorimi i jashtëm

Lëkurë: masazh, banjë: 5 deri në 10 pika për 10 ml vaj vegjetal.

Difuzion: 5 deri në 10 pika sipas preferencës tuaj personale dhe madhësisë së dhomës.