Qumësht gjallërues trupi nga limoni,145ml
Qumësht gjallërues trupi nga limoni,145ml

Qumësht gjallërues trupi nga limoni,145ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €19,90 Zbritje

Aroma gjallëruese dhe e freskët e qumështit trupor gjallërues me limon zgjon dhe gjallëron. Ky krem hidratues që thithet shpejtë është plotësuesi perfekt i një jetese aktive, të shëndetshme.
Formulimi: Vaji esencial i limonit dhe ekstrakti i limonit gjallëron dhe freskon, duke e lënë lëkurën të ndjehet e tonifikuar dhe e fortë. Ekstrakti i farave të ftonit qetëson dhe hidraton, ndërsa jojoba, luledielli dhe vajrat e ullirit plotësojnë, fortifikojnë dhe ushqejnë lëkurën për hidratim gjatë gjithë ditës.