Qull pa gluten nga tërshëra me mollë dhe kanellë, 50g

Qull pa gluten nga tërshëra me mollë dhe kanellë, 50g

Cerbona

Çmimi i zakonshëm €0,90 Zbritje

Filloni ditën me qullin e tërshërës Cerbona pa gluten! E veçanta e qullës tonë të tërshërës me kanellë me mollë është se është bërë nga petëza tërshëre pa gluten pa shtuar qumësht, kështu që mund të konsumohet nga ata që janë të ndjeshëm ndaj glutenit, qumështit dhe laktozës dhe që ndjekin një mënyrë jetese vegane. . Është bërë pa sheqer të shtuar, me një ëmbëlsues, kështu që edhe ata që shikojnë marrjen e përditshme të sheqerit mund ta konsumojnë me guxim. Është një mëngjes i përsosur dhe i shpejtë, qoftë në shtëpi apo në punë. Qullet tona të tërshërës pa gluten dhe laktozë janë të disponueshme në disa shije, kështu që të gjithë mund të gjejnë shijen më të shijshme për veten e tyre.