Q10 Forte, 30 caps

Q10 Forte, 30 caps

Physalis

Çmimi i zakonshëm €20,20 Zbritje

  • Vitamina C ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe mbështet sistemin imunitar
  • Vitamina C dhe E ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga radikalet e lira
  • 100% trans dhe bio-disponueshme
  • E fermentuar në mënyrë natyrale
Përshkrimi
Shtesë ushqimore me lëndë ushqyese

Physalis Q10 forte përmban koenzimë Q10 të fermentuar natyrshëm, një komponent kyç i mitokondrive të të gjitha qelizave njerëzore. Mitokondritë janë stacionet e energjisë së trupit tonë dhe sasia e koenzimës Q10 në qelizat tona zvogëlohet ndërsa rritemi. Gjithashtu përmban vitamina C dhe E, të cilat ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga radikalet e lira. Vitamina C më tej ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe mbështet sistemin imunitar.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Një shtesë ushqimore nuk është zëvendësim për një dietë të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Përbërësit: vaj luledielli (Helianthus annuus), xhelatinë peshku, koenzima Q10, agjent xhel: glicerinë, vitaminë E, vitaminë C, trashës: dyllë blete, ngjyra: oksid hekuri.

PËRMBAJTJA
30 kapsula

PËRDORIMI
1 kapsulë në ditë. Të merret në kohën e vaktit me pak ujë.

Ruani në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.