Përzierje erëzash për supë, 35 g

Përzierje erëzash për supë, 35 g

Lebensbaum

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Një kombinim i domosdoshëm i çdo supe: majdanoz, selino dhe karota të pasuruara me shafran i Indisë dhe fenugreek e bëjnë këtë përzierje të erëzave organike një shtesë perfekte për supat e shijshme, zierjet, por edhe kombinimet e tjera të shijshme të perimeve.

Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët