Pastrues i grimit të syve, 75ml
Pastrues i grimit të syve, 75ml

Pastrues i grimit të syve, 75ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €18,95 Zbritje

Pastruesi i grimit për sytë pastron butësisht dhe me besueshmëri lëkurën e ndjeshme në zonën e syve - duke hequr edhe grimin e papërshkueshëm nga uji për sytë. Në të njëjtin hap, kujdeset për lëkurën me vajra të lehta, që thithen shpejt, duke e lënë lëkurën të ndihet e pastruar këndshëm dhe e butë.
Formulimi: Përbërja me dy pjesë përmban ujë të çmuar trëndafili dhe ekstrakte bimore ushqyese të koprës të cilat harmonizojnë dhe qetësojnë lëkurën veçanërisht delikate dhe të ndjeshme në zonën e syve. Vajrat e susamit dhe lulediellit të cilësë së lartë ushqejnë qerpikët dhe vetullat pasi ato ruajnë shtresën natyrale hidrolipide të lëkurës. Testuar oftalmologjikisht dhe dermatologjikisht. Mbroni nga drita dhe nxehtësia.
Për të gjitha gjendjet e lëkurës.