Pastë për dhëmbë për fëmijë TUTTIFRUTTI, 75ml

Pastë për dhëmbë për fëmijë TUTTIFRUTTI, 75ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Pasta e preferuar për fëmijët për shkak të aromës së saj të parezistueshme të frutave. Pastat e dhëmbëve Urtekram pastrojnë dhe ushqejnë në mënyrë efektive dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve. Ato përmbajnë shkumës që pastron në mënyrë efektive dhe një rrëshirë aromatike që ka veti antiseptike. Ato përmbajnë një pjesë të madhe të aloe vera e cila mbron mishrat e dhëmbëve dhe u siguron atyre një kujdes shtesë.

Ato nuk përmbajnë fluor.

Atribute të veçanta:
I përshtatshëm për veganët