Pasta pene me shumë drithëra pa gluten, 350g

Pasta pene me shumë drithëra pa gluten, 350g

Probios

Çmimi i zakonshëm €5,90 Zbritje

E përkryer për të shoqëruar çdo salcë apo erëz. Pasta me shumë kokrra pa gluten Probios janë specialiteti i ri i prodhuar me miell orizi organik, oriz kafe, misër, hikërror dhe quinoa të bluar në Itali. Një recetë unike dhe e shijshme e dhënë nga një përzierje miellash me një formulim të veçantë të drithërave pa gluten.  

PËRBËRËSIT
* 55% miell misri, * 27% miell orizi, * 12% miell orizi integral, * 3% miell hikërror, * miell quinoa 3%. *biologjike.