Pasta pa gluten spageti nga orizi, 250g

Pasta pa gluten spageti nga orizi, 250g

Ra

Çmimi i zakonshëm €3,70 Zbritje

Këto pasta bëhen nga mielli i orizit, dhe si të tilla janë të përshtatshme për njerëzit që janë intolerantë ndaj glutenit. Është ideale me një shumëllojshmëri salcash!

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 1512 kJ / 357 kcal
Yndyrë 3.0 g
..prej të cilave acide yndyrore të ngopura 1.0 g
Karbohidratet 73.0 g
..nga të cilat sheqerna 1.0 g
Proteina 8.0 g
Kripë <0,01 g


Atribute të veçanta
Pa gluten
Organike
I përshtatshëm për veganët