Pasta fussili pa gluten nga qiqrra, 250g

Pasta fussili pa gluten nga qiqrra, 250g

MARCHESATO

Çmimi i zakonshëm €3,30 Zbritje

Makarona pa gluten me shije të pasur dhe vlera ushqyese.

Është bërë nga mielli organik i qiqrave, mielli i misrit dhe mielli i orizit.

Shërbejeni me salcë perimesh dhe domate, pesto borziloku ose shtoni në sallata dhe shijoni një vakt të shijshëm me makarona pa u rënduar.

Veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit që shmangin glutenin.