Pasta pene pa gluten nga bishtajore, 250g

Pasta pene pa gluten nga bishtajore, 250g

MARCHESATO

Çmimi i zakonshëm €3,30 Zbritje

Pasta pa gluten me shije të pasur dhe vlera ushqyese. Është bërë nga mielli organik i thjerrëzave, qiqrat, bizelet dhe fasulet, gjë që i jep një shije dhe teksturë të veçantë. Shërbejeni me salcë perimesh dhe domate, pesto borziloku ose shtoni në sallata dhe shijoni makarona të shijshme pa u rënduar. Veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit që shmangin glutenin.