Musli bar pa gluten me çokollatë dhe qershi, 35g

Musli bar pa gluten me çokollatë dhe qershi, 35g

Cerbona

Çmimi i zakonshëm €0,90 Zbritje

Muesli bars me çokollatë-qershi Cerbona pa gluten janë bërë nga misri dhe hikërror, të cilët janë përbërës natyralë pa gluten. I shtohen copa çokollate dhe qershi dhe formohen ne shufra. Muesli me çokollatë-qershi pa gluten janë një burim i lëndëve ushqyese të vlefshme dhe fibrave dietike, kështu që ato mund të integrohen mirë në një dietë të shëndetshme, duke përdorur vetëm përbërës pa laktozë. Ju lehtë mund të merrni dhe hani muesli baret tuaja kudo. Provoni edhe shijet e tjera!