Miell integral i grurit, 1kg
Miell integral i grurit, 1kg

Miell integral i grurit, 1kg

Ekozona

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Produkt nga KROACIA, me Certifikate Organike nga Unioni Evropian. Ky lloj i miellit është marrë nga gruri i rritur ekologjikisht në ambiente shtëpiake dhe është i përshtatshëm për t'i përgatitur të gjitha llojet e bukës, makaronave dhe ëmbëlsirave. Vlera mesatare ushqyese në 100 g / ml Vlera e energjisë: 1518,55 kJ / 362,70 kcal Yndyrë: 1.45g Karbohidrate: 77.80g Proteina: 9.60g