Maskë hidratuese, 30ml
Maskë hidratuese, 30ml

Maskë hidratuese, 30ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €41,90 Zbritje

Hydrating Cream Mask ushqen dhe mbron lëkurën nga thatësia nga moti i ashpër. Kjo maskë e pasur ofron kujdes intensiv për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme, si dhe lëkurën që ka nevojë për rigjenerim. Lëkura duket dhe ndihet elastike, e freskët dhe e butë.
Formulimi: Ekstrakti i farës së ftonit rimbush dhe ndihmon lëkurën e thatë të mbajë lagështirën ndërsa mbështet prodhimin natyral të vajit të lëkurës. Vajrat ushqyes të bajames, avokados dhe jojobës hidratojnë shtresën e jashtme të lëkurës ndërsa dylli i trëndafilit qetëson dhe mbron. Lëkura duket dhe ndihet elastike, e freskët dhe e butë.
Gjendja e lëkurës: Për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe të pjekur.