Maskë fiksuese, 30ml
Maskë fiksuese, 30ml

Maskë fiksuese, 30ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €39,90 Zbritje

Ndërsa plakemi, proceset natyrore të rigjenerimit të lëkurës ngadalësohen dhe ajo humbet elasticitetin. Maska fiksuese mbron dhe forcon, duke minimizuar shfaqjen e vijave të imëta dhe rrudhave ndërsa ushqen dhe hidraton për një lëkurë të lëmuar dhe të gjallëruar.
Formulimi: Trëndafili, mëllaga e bardhë dhe manushaqja mbështesin proceset natyrore të rinovimit të lëkurës. Ekstrakti i petaleve të trëndafilit, dylli i trëndafilit, vaji esencial i trëndafilit dhe vajrat e avokados dhe bajames mbështesin elasticitetin pasi ato përkëdhelin dhe pasurojnë lëkurën. Gjalpi i mangos dhe dylli i bletës gjallërojnë dhe plotësojnë.
Gjendja e lëkurës: Për lëkurë të pjekur.