Losion pas diellit, 150ml

Losion pas diellit, 150ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €22,60 Zbritje

Pas një dite në diell, lëkura juaj mund të jetë paksa e irrituar dhe e ngrohtë. Pavarësisht përdorimit të kremit të diellit, ndihet më e thatë se zakonisht. Locioni i pasur Pas Diellit freskon dhe relakson lëkurën pas banjës në diell, dhe përdorimi i vazhdueshëm ndihmon në mbajtjen e nxirjes tuaj për më gjatë. Ky locion që thithet shpejtë përmban karrotë dhe lule trëndafili, ekstrakte të pasura me lagështi të bimës së akullit dhe fara të ftonit që lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë. Marigold dhe antilida qetësojnë lëkurën e stresuar nga dielli. Vaji i bajames, gjalpi shea dhe dylli i trëndafilit ofrojnë kujdes intensiv hidratues për të parandaluar tharjen e lëkurës suaj