Lëng nga selino, 330ml

Lëng nga selino, 330ml

Voelkel

Çmimi i zakonshëm €5,80 Zbritje

Gjethet e selinos përmbajnë një kombinim unik përbërësish: enzima aktive, klorofil, antioksidantë, vitaminë C, minerale gjurmë dhe ujë hidrobioaktiv që kanë një efekt sinergjik në trup si një eliksir i vërtetë.

Kjo është arsyeja pse lëngu i selinos fitoi shpejt popullaritet në mbarë botën, dhe në mesin e miliona fansave ka shumë yje, aktorë dhe atletë të famshëm.

Voelkel na sjell lëngun organik të gatshëm të selinos në një shishe qelqi - gati për t'u pirë në çast dhe praktik për ta marrë me vete:

- lëng i pastër selino nga bujqësia organike i cilësisë Demeter

- përmban deri në 96% kërcell selino dhe shtimin e limonit shije freskuese

- përmban kalium të vlefshëm

- me pak kalori dhe ideale për mirëmbajtjen e linjës