Kurkuma, 150g

Kurkuma, 150g

Orgona Superfood

Çmimi i zakonshëm €8,70 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me certifikatë organike nga Unioni Evropian. Shafrani i Indisë është një bimë me prejardhje nga një familje me xhenxhefilin që ka qenë e vlerësuar prej kohësh për cilësitë e dobishme ushqyese. Kurkuma është ideale si erëz për salcë, marinada dhe ushqimet e deleve.