Krema ushqyese me bajame dhe mjaltë, 450ml

Krema ushqyese me bajame dhe mjaltë, 450ml

Organic Shop

Çmimi i zakonshëm €8,90 Zbritje

Një krem ​​i pasur që zbut lëkurën, duke e bërë atë të lëmuar dhe kadifeje.

Vaji i bajames së ëmbël ushqen në thellësi lëkurën, ndërsa kanella organike e matizon butësisht atë. Jojoba dhe mjalti organik hidratojnë dhe tonifikojnë lëkurën, duke i rikthyer elasticitetin, ngjyrën e shëndetshme dhe natyrale.

Produkti nuk përmban parabene, silikone ose SLS.