Krema për trup me lychee, 250ml

Krema për trup me lychee, 250ml

Organic Shop

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Një kremë ​​e lehtë që furnizon lëkurën me vitamina, ushqen dhe e bën lëkurën të butë dhe të mëndafshtë.

Përmban ekstrakt organik lychee dhe vajra organikë të avokados, borage, embrion gruri, kakao dhe gjalpë shea.

Produkti nuk përmban parabene, silikone ose SLS.

Mënyra e aplikimit: aplikojeni në lëkurë të thatë dhe masazhoni me lëvizje të lehta rrethore.