Krema ditore me kajsi, 30ml

Krema ditore me kajsi, 30ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €25,90 Zbritje

Kremi ynë i ri i ditës me kajsi kujdeset intensivisht për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë pa jetë, duke i rikthyer shkëlqimin e saj. Formula me ekstrakte të kajsisë, avokados dhe drithërave të fermentuara promovon ekuilibrin natyral të vajit dhe lagështisë në lëkurë dhe i jep asaj një ndjenjë freskie dhe butësie.

Rigjallëron dhe e bën lëkurën me shkëlqim
Ushqen dhe mbron gjatë gjithë ditës
Hidraton lëkurën, pa u ndjerë e rëndë

Aplikimi: Aplikojeni kremin çdo mëngjes, pas pastrimit dhe tonifikimit, në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.