Krem trupi nga bajamet, 145ml
Krem trupi nga bajamet, 145ml

Krem trupi nga bajamet, 145ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €22,00 Zbritje

Ky krem hidratues ultra i pasur përmban vaj bajame të përzier me ekstrakte qetësuese të kantarionit dhe anthylis ekuilibruese për të zbutur dhe forcuar lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Dranakuqi, ftoni dhe mëllaga e bardhë ekuilibrojnë përmbajtjen e lagështisë, duke e lënë lëkurën të butë në prekje.