Krem ditor ftoni, 30g
Krem ditor ftoni, 30g

Krem ditor ftoni, 30g

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €21,99 Zbritje

Një krem hidratues i lehtë për çdo ditë për një lëkurë të shëndetshme dhe të tonifikuar. Kremi ditor nga ftoni freskon dhe mbron lëkurën normale deri në të thatë ndërsa mbështet përmbajtjen e lagështisë.
Formulimi: Dylli i ftonit formon një shtresë mbrojtëse të lehtë që merr frymë për të mbajtur ekuilibrin e lagështisë. Ekstrakti i farës së ftonit me vajrat nga jojoba, kajsia dhe avokado forcojnë lëkurën.
Gjendja e lëkurës: Për lëkurë normale.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review